BILLA spouští letní kampaň

338 zobrazení

S příchodem léta a postupným rozvolňováním si společnost BILLA pro zákazníky přichystala letos již pátou věrnostní kampaň, zaměřenou tentokrát na cestovní zavazadla. Kufry a cestovní tašky italské značky Roncato mohou nyní zákazníci BILLA získat za zvýhodněnou cenu po nasbírání daného počtu samolepek za své nákupy.

Roncato je italská rodinná firma s dlouholetou tradicí, jejíž výrobky jsou charakteristické vysokou odolností, luxusním designem a řemeslnou kvalitou. Zavazadla Roncato proslula po celém světě, přičemž popularitě se těší převážně její odolné kufry. Nyní si je zákazníci BILLA mohou pořídit se slevou až 84 %. V nabídce je řada zavazadel od kufrů, přes cestovní a příruční tašky, až po pouzdra na toaletní potřeby.

Kampaň startuje 2. června s trváním do 24. srpna 2021 ve všech supermarketech BILLA.  Za 20 nebo 30 samolepek a doplatek si zákazníci mohou vybrat jeden ze sedmi produktů značky Roncato. Jednu samolepku zákazník získá za nákup v hodnotě 250 Kč. Doplatky se pohybují v rozmezí od 79,90 Kč do 1 799,90 Kč.

„Věříme, že na letošní dovolenou budeme moci vycestovat o něco snáze, než tomu bylo před rokem. Proto jsme se rozhodli dát našim zákazníkům možnost získat za své nákupy i něco navíc.  Přicházíme s kampaní, v rámci které si budou mocii za nasbírané samolepky za nákup a doplatek pořídit praktická a odolná cestovní zavazadla. Značka Roncato patří ve světě zavazadel mezi ty nejkvalitnější, díky svému designu a vysoké odolnosti u skořepinových kufrů. Určitě si u nás vyberou všichni, ať už potřebují právě kufr na cesty po České republice nebo k moři a nebo tašku přes rameno na víkendové cestování,“ říká marketingová ředitelka BILLA ČR Lucie Průšová.

Kampaň potrvá do 24. srpna nebo do vyprodání zásob. Produkty Roncato nebude možné koupit bez nasbíraných samolepek za běžnou cenu.

Zdroj a foto: REWE

RELATED ITEMS