BILLA otevřela svou 231. prodejnu v Kuřimi

5373 zobrazení

Společnost BILLA včera otevřela zbrusu novou prodejnu v Brněnské ulici v Kuřimi. Tato prodejna je již 23. prodejnou v Jihomoravském kraji. I zde, stejně jako v ostatních supermarketech tohoto řetězce, naleznou zákazníci široké portfolio kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo, tuzemské potraviny či regionální speciality s označením BILLA Regionálně. Za dlouhodobý proaktivní přístup k zajištění nabídky lokálních a tuzemských produktů pro zákazníky obdržela BILLA nedávno mimořádné ocenění udělené ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem.

Nová prodejna v Kuřimi se veřejnosti otevřela včera 10. prosince 2019 v 7:00 hodin. Na svůj oblíbený sortiment se zákazníci mohou těšit na prodejní ploše o rozloze více jak 900 m2. K pohodlnému nákupu přispěje 128 parkovacích míst včetně míst pro rodiče s dětmi a hendikepované. Během prvního dne BILLA svým zákazníkům daruje malou drobnost. Každý z návštěvníků obdrží nákupní tašku zdarma a k nákupu nad 500 korun dokonce i šumivé víno. Ani na děti BILLA nezapomíná, ty totiž obdaruje sladkým jablkem.

„Dlouhodobým cílem společnosti BILLA je plnění přání našich zákazníků a jejich spokojenost. Mimo důraz na kvalitu zboží se tak soustředíme i na dostupnost našich prodejen. I to je jeden z hlavních důvodů významného rozšíření naší sítě během tohoto roku. Nově otevřená prodejna v Kuřimi je již 9. supermarketem, který letos otevíráme, a do konce roku ještě jednu prodejnu plánujeme. Jsme rádi, že můžeme rozšířit naše služby a přiblížit se tak více zákazníkům po celé České republice,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Tato prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin.

Zdroj a foto: REWE

RELATED ITEMS