BILLA otevírá v pořadí 233. prodejnu v Rajhradu

1690 zobrazení

Společnost BILLA otevře ve čtvrtek 9. dubna svoji 233. prodejnu v ulici Masarykova v Rajhradu. Stejně jako v ostatních supermarketech tohoto řetězce i zde zákazníci naleznou širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo a potraviny od tuzemských výrobců nebo regionální speciality s označením BILLA Regionálně. Otevření prodejny se podařilo i přes náročné dokončovací práce způsobené vyhlášeným nouzovým stavem v České republice.

Nová prodejna BILLA se v Rajhradu otevírá veřejnosti 9. dubna 2020 v 7.00 hodin. Na prvotřídní sortiment se zákazníci mohou těšit na prodejní ploše o rozloze téměř 1 000m2. K pohodlnému nákupu přispěje i 54 parkovacích míst včetně míst pro rodiče s dětmi a hendikepované. První den čeká na návštěvníky malá pozornost. Každý ze zákazníků obdrží nákupní tašku zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno.

Těší nás, že i přes veškeré problémy, kterým jsme museli vlivem rozšíření koronavirové infekce čelit, se nám podařilo rozšířit naše služby i do města Rajhrad. Věříme, že obyvatelé města si naši prodejnu oblíbí a naleznou zde veškerý sortiment pro svoji každodenní potřebu. Zároveň děkuji všem státním institucím, které nám pomohli prodejnu otevřít v plánovaném termínu,řekl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Až do odvolání bude i rajhradská prodejny otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. Zároveň zde platí vyhrazená doba pro nákup zákazníků starších 65 let denně od 8 do 10 hodin a další mimořádná opatření Vlády ČR, které společnost BILLA žádá dodržovat, jako jsou například nošení ochranných pomůcek na obličej a ruce, dodržování bezpečných rozestupů mezi zákazníky a další opatření.

Zdroj a foto: REWE

RELATED ITEMS