Ballantine’s podporuje český film

Značka Ballantine‘s se poprvé objeví v českém filmu. Očekávaný titul Promlčeno režiséra R. Sedláčka s Karlem Rodenem v hlavní roli bude mít premiéru na začátku roku 2021. Ve filmu si zahraje skotská blended whisky Ballantine’s Finest, která tento rok již popáté v řadě získala nejvyšší ocenění ve své kategorii v prestižní Whisky Bible.

Premiéra filmu je naplánována na únor 2021. Diváci se můžou kromě Karla Rodena těšit také na Vilmu Cibulkovou, Igora Bareše nebo Vladimíra Kratinu. I na ni budou mít hosté možnost ochutnat Ballantine´s, a to ve formě filmového koktejlu, jehož základem právě tato whisky je. „Jsme hrdí, že jsme partnerem nového českého filmu Promlčeno, ve kterém si naše whisky „zahraje“ po boku velkých hereckých jmen. Zároveň jako každý rok před Vánoci připravujeme pro zákazníky dárkové balení v nových barvách a designový tubus“, dodává Sára Kolářová, brand manažerka značky Ballantine’s.

V minulých kampaních se Ballantine’s spojila například s moderátorem Jaromírem Bosákem či zlatým olympijským pětibojařem Davidem Svobodou.

Skotská blended whisky Ballantine’s Finest sází v předvánoční komunikaci na tradiční dárkové balení lahve s dvěma skleničkami. Letos se uvede v elegantní modro – bílé kombinaci, jako ideální dárek pro ty, co ocení kvalitní pití. Samotnou lahev lze zakoupit ve žhavě rudém designovém tubusu.

Zdroj a foto: Jan Becher – Karlovarská Becherovka

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010