Aplikace Můj Albert slaví milion stažení

Po půl roce od spuštění dosáhla aplikace Můj Albert milionu stažení. Poté, co se v květnu stala nejstahovanější aplikací pro mobilní zařízení v App Store a Google Play, ji nyní má v telefonu již milion zákazníků. Ti si oblíbili nabídku slev na míru, vytváření nákupních seznamů a zejména sbírání odměn formou kreditů za nákupy. Důvodem pro používání je také elektronická účtenka s archivem nákupů, který nahrazuje tištění účtenek na papír a šetří přírodu.

Po testech v loňském roce v Jihlavě a prověření zaměstnanci spustil Albert v letošním dubnu aplikaci pro širokou veřejnost. „Krátce po uvedení se Můj Albert stal nejstahovanější aplikací v Google Play i App Store. Jsme velmi rádi, že ani ne po půl roce má aplikaci již více než milion zákazníků,“ popisuje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert. „Aplikace nabízí to, co zákazníci vidí v prodejnách – důraz na zdravý životní styl, čerstvé zdravé potraviny, a také ohled k životnímu prostředí. Aplikace je také užitečný pomocník při nakupování i v kuchyni,“ doplňuje.

Inspirace i budoucnost bez účtenek

Aplikace nabízí funkce jako je elektronická forma letáku, Albert magazín, ale i možnosti zvolit si pouze elektronickou účtenku. Obsahuje více než tisícovku inspirativních receptů, ze kterých si lze přímo v ní vytvořit nákupní seznam. Můj Albert zákazníky odměňuje za každých 200 Kč nákupu. Další kredity lze získat za výběr produktů s certifikátem bio, výrobky Nature’s Promise a vybrané zdravé potraviny. Kredity lze následně proměnit na peníze, které si mohou zákazníci odečíst z ceny dalšího nákupu.

Zdroj a foto: Albert Česká republika