ADLER má doma další dvě ocenění

Stříbrná Firma roku a vítěz v kategorii Odpovědná firma roku Ústeckého kraje. Jako jediní s dvojnásobným oceněním ovládl tuzemský lídr značkového reklamního textilu ADLER Czech regionální kolo prestižní celostátní soutěže Firma roku 2019.

Jsme samozřejmě potěšeni, že vedle řady ocenění bodujeme i v této prestižní soutěži. Máme nejen loajální zaměstnance, ale i zákazníky a společně tak můžeme dosahovat tyto výborné výsledky,“ říká statutární ředitel ADLER Czech Radek Veselý.

Odpovědná firma roku 2019. Marketingová ředitelka ADLER Czech Martina Weberová uprostřed

Slavnostní vyhlášení krajských výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2019, MONETA Živnostník roku 2019 i Vodafone Odpovědná firma roku 2019 proběhlo v Ústí nad Labem ve středu 11. září.

Právě v posledně jmenované kategorii Vodafone Odpovědná firma roku 2019, kterou uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone, vyhlásili jako nejodpovědnější firmu společnost ADLER Czech. „Nadace Vodafone ocenila zejména propracovaný plán vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím programu „ADLER akademie“ a širokou škálu nefinančních benefitů. Společnost dlouhodobě a aktivně podporuje v regionech sociální projekty. Mimo jiné onkologické oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a v rámci projektu „ADLERáci pomáhají“ také děti se speciálními potřebami. Společnost ADLER Czech, a.s., využívá pro svůj provoz inovativních technologie pro významné snižování uhlíkové stopy a úspory energie,“ okomentovala volbu Adriana Dergam, ředitelka korporátní komunikace a společenské odpovědnosti, Vodafone Czech Republic.

Zdroj a foto: POPAI CE, ADLER Czech

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010