V současné době se zaměřujeme na zvyšování hygienických opatření – Renata Maierl, Kaufland

1444 zobrazení

Aktuální situace v České republice není lehká jak pro lidi, tak i pro firmy nebo podnikatele. V této nové anketě našeho portálu Mistoprodeje.cz oslovujeme retailové odborníky z řad značek, řetězců, médií, výrobců POS produktů a realizátorů s cílem zjistit jejích aktuální situaci, potřeby a také i vyhlídky do budoucna.

V jedenáctém díle této ankety jsme oslovili paní Renatu Maierl, tiskovou mluvčí společnosti Kaufland Česká republika v.o.s.

1. Jaké jsou okamžité dopady současných antivirových restrikcí na Vaší firmu a Vás osobně a čím se momentálně zabýváte/potýkáte nejvíce?

V současné době se zaměřujeme na zvyšování hygienických opatření.

Výraznou novinkou v našich obchodech jsou ochranná plexiskla, která oddělí pokladní a zákazníky.Ochranná plexiskla jsme instalovali na našich prodejnách u pokladen a informacích. Také jsme začali dezinfikovat madla vozíků pomocí prostředku, který má podle laboratorních testů dlouhotrvající antimikrobiální a viry inaktivující účinek.

Jsme moc rádi, že na tato opatření máme ze strany pokladních a obecně našich zaměstnanců, ale i zákazníků, mnoho pozitivních ohlasů. 

2. Jaký očekáváte vývoj na Vašem trhu a u Vás ve firmě do konce roku?

Vývoj na našem trhu do konce roku se dá těžko předvídat. Záleží jak dlouho budou trvat současná opatření a jak se situace bude nadále vyvíjet.

Zdroj a koláž: redakce, foto: Kaufland a pixabay.com