Myslím si, že až dojde ke zrušení restrikcí, tak trh zareaguje pozitivním směrem – Pavel Kozler, KNOWINSTORE

1442 zobrazení

Aktuální situace v České republice není lehká jak pro lidi, tak i pro firmy nebo podnikatele. V této nové anketě našeho portálu Mistoprodeje.cz oslovujeme retailové odborníky z řad značek, řetězců, médií, výrobců POS produktů a realizátorů s cílem zjistit jejích aktuální situaci, potřeby a také i vyhlídky do budoucna.

V patnáctém díle této ankety jsme oslovili pana Pavla Kozlera, Executive Directora společnosti KNOWINSTORE s.r.o.

1. Jaké jsou okamžité dopady současných antivirových restrikcí na Vaší firmu a Vás osobně a čím se momentálně zabýváte/potýkáte nejvíce?

Mne osobně spíše přibylo práce, a tím pádem se spíše vymykám. Klienti naší instore divize jsou z FMCG segmentu a tento segment jako jeden z mála v tomto období velmi narostl. Řeším tedy adhoc kampaně a komunikuji s klienty krátkodobé strategie. Naše společnost jako celek řeší určité malé procento přesunutých či zrušených kampaní. Zrušených je naštěstí opravdu pouze malé procento, a to hlavně v OOH a printu.

2. Co by Vám v současné situaci nejvíce pomohlo?

Aby se vše co nejdříve vrátilo do normálních kolejí? 🙂

3. Jaký očekáváte vývoj na Vašem trhu a u Vás ve firmě do konce roku?

Myslím si, že až dojde ke zrušení restrikcí, tak trh zareaguje pozitivním směrem. Určitě se bude investovat s rozumem a důrazem na velkou míru efektivity.

4. Kde vidíte prioritu pro zmenšení ekonomických dopadů současných restrikcí?

Je potřeba, aby se každý zaměstnanec či podnikatel zamyslel nad tím, jak nejlépe v současném ekonomickém systému může pomoci. Pokud si jeho postavení a situace žádá investice, ať investuje. Pokud si žádá šetření výdajů, ať šetří. Rozhodnutí je jen na nás jednotlivcích. Udělejme tedy správná a uvážená rozhodnutí!

Zdroj a koláž: redakce, foto: KNOWINSTORE a pixabay.com