Tesco magazín bude od prosince vycházet i v České republice

5416 zobrazení

První číslo lifestylovového čtvrtletníku, určeného pro celou rodinu, vyjde letošním předvánočním období a přinese spoustu inspirace i cenných rad, také ohledně vánočních nákupů nebo receptů.

Česká verze Tesco magazínu, stejně jako v zahraničí, bude v sobě spojovat nejen různá lifestylová témata, ale i různé rady a tipy. Svojí bohatou tematickou nabídkou se se bude snažit reagovat na potřeby čtenářů. Nápad vytvoření české verze vznikl v Polsku, kde se těší tento firemní magazín velké oblibě. „Věříme, že i v Česku si najde řadu čtenářů a bude stejně populární jako v Polsku,“ říká Monika Kraus, šéfredaktorka polské verze Tesco magazínu a iniciátorka rozšíření projektu do střední Evropy.

Ke spolupráci na všech vydáních byli přizváni odborníci z různých oblastí. Nechybí články věnované oblíbeným a populárním tématům jako je móda, zdraví nebo cestování. Navíc kromě toho čeká na čtenáře v každém čísle inspirativní rozhovor s hvězdou ze světa umění či sportu, sváteční fejetony, kulinární zajímavosti či speciální dárkové přílohy a atraktivní slevové kupony na nákupy v obchodech Tesco.

Tesco magazín vznikl s myšlenkou dát zákazníkům něco navíc, pomoci jim při výběru nákupu a také jim zpříjemnit volné chvíle inspirativními příběhy či tipem na zajímavou kulturní událost.

Pro zákazníky, kteří jsou držiteli karty Clubcard je navíc tento magazín dostupný již za 1 korunu, běžná cena 29,90 Kč.

Krátce před letošními svátky se objeví v prodeji v obchodech Tesco také na Slovensku a v Maďarsku.

A na co se mohou čtenáři těšit v prvním čísle? Například na tipy na dárky pro celou rodinu, rozhovor s Lukášem Latiňákem a Lucií Bílou, rady jak se na Vánoce svátečně nalíčit, nebude chybět ani rubrika cestování, nebo horoskop na rok 2016.

 

 

 

RELATED ITEMS