Značka Oral-B představuje svůj chytrý elektrický zubní kartáček

Inteligentní systém čištění zubů Oral-B GENIUS spojuje revoluční technologii detekce polohy s trojitou regulací tlaku a profesionálním časovačem, které vám pomohou čistit si zuby přesně tak, jak to doporučil váš zubař.

Značka Oral-B představuje svou inovaci, která nastavuje zcela nový standard péče o ústní dutinu: Oral-B GENIUS, první svého druhu, nejpokročilejší systém na čištění zubů od značky Oral-B. Novinka Oral-B GENIUS využívá revoluční technologii detekce polohy, která kombinuje nejmodernější technologii pohybového senzoru umístěného přímo v kartáčku a analýzu videa z kamery chytrého telefonu, a umožňuje tak sledovat čištěná místa tak, abyste žádné nevynechali. Prostřednictvím aplikace Oral-B App 4.1 získají uživatelé okamžitě zpětnou vazbu k čištění každé oblasti v ústech, včetně informací o vyvíjeném tlaku a trvání čištění. Tyto funkce spolu s technologií oscilačně-rotačního a pulzačního pohybu od značky Oral-B a jedinečnou kulatou čisticí hlavou kartáčku pomáhají uživatelům zlepšit zdraví jejich ústní dutiny.

 

Pacienti si zuby nečistí správě, přestože si myslí, že ano; příliš na zuby tlačí, nečistí si je dostatečně dlouho a vynechávají některé oblasti ústní dutiny. Tento nový systém pro čištění zubů nám pomáhá naučit pacienty správnému čištění a omezit tyto tři hlavní nešvary pacientů, které ovlivňují zdraví jejich ústní dutiny,“ vysvětluje Dr. Jose Nart, DDS. „Systém Oral-B GENIUS spolu s doprovodnou aplikací povyšují digitální podporu na zcela novou úroveň. Pomáhají uživatelům, aby si uvědomili, co přesně se při každém čištění děje, a poskytují jim podporu v reálném čase pro lepší čištění každý den. Naši pacienti mohou nyní doma pokračovat v tom, co jsme je naučili v ordinaci – v každodenním čištění zubů s profesionální podporou.“

 

Zdroj a foto: Procter & Gamble

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010