Zákazníci Tesco mohou nově přijímat a posílat peníze prostřednictvím služby „mezinárodní převod peněz“

9514 zobrazení

Zasílání peněz do zahraničí, případně jejich přijímaní je díky službě „mezinárodní převod peněz“ (IMT) zase o něco jednodušší. Peníze můžete během několika minut snadno poslat ze všech hypermarketů Tesco do kterékoliv z více než 350 000 poboček společnosti MoneyGram po celém světě. Jako odesílatel finančních prostředků pouze sdělíte příjemci referenční číslo, pomocí kterého si peníze může vybrat, a to zpravidla jen o několik minut později. Poplatek za službu platí odesílatel, příjemce už žádný poplatek nehradí.

Zákazníci Tesco mohou nově využívat službu převod peněz, který společnost nabízí ve spolupráci se společností MoneyGram pro posílání peněz do nebo ze zahraničí, stejně tak jako v rámci České republiky.

„Chceme neustále zdokonalovat služby, které nabízíme našim klientům. Věříme, že uvítají i tuto novou službu, prostřednictvím které mohou posílat peníze snadno, rychle a především velmi bezpečně. Nyní je dostupná na všech našich hypermarketech Tesco,“ říká Lucie Hadaričová, manažerka finančních služeb společnosti Tesco.

Využijí-li zákazníci tuto službu v hypermarketech Tesco, mohou poslat nebo přijmout částku do výše 25 000 korun. Stačí jen přijít do vybraného hypermarketu Tesco, kde vám vyškolení zaměstnanci se vším pomohou. Vaši příbuzní nebo známí se tak dostanou k penězům v nejkratším možném čase a nemusí složitě řešit výběry prostřednictvím bank, které jsou zpravidla časově nesrovnatelně delší a přitom za podobnou cenu.

 

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR