Žabka pokračuje v expanzi otevřením nové prodejny v Řevnicích

Se začátkem školního roku mohou obyvatelé Řevnic využívat služeb zbrusu nové prodejny Žabka. Ta se otevřela v jednom z pěti bytových domů projektu Corso Pod Lipami roztroušených na mírném svahu mezi řevnickým náměstím a vlakovým nádražím. Velkorysý prostor s více než 140 metry čtverečními nabídne pohodlné nakupování v dobré dostupnosti s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 23 hodin) a 363 dní v roce.

Široký výběr produktů a služeb, rychlý a pohodlný nákup v kombinaci s dobrou polohou, to jsou jedny z konkurenčních výhod prodejen obchodní sítě Žabka. Zcela to platí i pro novou řevnickou Žabku. Zákazníci tak na více než 140 metrech čtverečních pořídí čerstvé potraviny ale i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

Obchody Žabka jsou známé tím, že jsou velmi variabilní a dokáží si poradit s různými tvary objektů. V případě Řevnic byl ale postup příprav zcela opačný. „Domluvili jsme se s investorem již dopředu na výstavbě obchodu, který nám dělali na míru. Jsou to ale spíš ojedinělé případy,” vysvětluje Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka. Pod projektem Corso Pod Lipami je podepsaná slavná architekta Alena Šrámková. Ta je mimo jiné autorkou i postmoderní budovy ČKD s prosvícenými velkými hodinami na Václavském náměstí nebo vestibulu pražského Hlavního nádraží či nové budovy ČVUT.

A s řevnickou Žabkou to rozhodně nekončí. „V plánu máme otevírat každý rok další 4-10 prodejen, záleží však na vhodných lokalitách. Chceme otvírat nové obchody jen tam, kde to dává smysl a zákazníci to ocení,” říká o dalších plánech na expanzi Radim Lunda. Do konce roku se tak otevřou minimálně další dvě nové prodejny. „Formát malého kompaktního obchodu s širokou nabídkou služeb je v současnosti velmi žádaný a to jak ze strany zákazníků, tak ze strany nových franšízantů,” dodává Radim Lunda. V současnosti provozuje obchodní síť Žabka celkem 99 prodejen.

 

Zdroj a foto: Tesco Franchise Stores ČR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010