Vítězem Visa Czech Top Shop 3/2022 je JIP Bořanovice

1. MÍSTO – JIP Bořanovice

Při návštěvě krásné prodejny JIP v Bořanovicích jsme při hodnocení zákaznického zážitku sáhli k opravdu velmi vysokým známkám. Již příjezd k prodejně je výborně označen žlutými šipkami, po vjezdu do areálu JIP nás přivítala krásná moderní velkoryse prosklená budova. Po vstupu na prodejní plochu nás zcela pohltil moderní koncept ve dřevě a kovu. Regálová čela jsou osazena velkoformátovými LCD obrazovkami, chlazená sekce ovoce a zeleniny je fyzicky oddělena skleněnou stěnou. Oddělení pečiva a lahůdek je výkladní skříní čerstvosti a pestrosti. Návštěvu jsme ukončili výborným obědem v přilehlé firemní restauraci. Tato prodejna je finalistou „VISA Czech Top Shop 2022“ s velkým F!


2. MÍSTO – Dermacol Palladium Praha

Krásná pražská prodejna české značky Dermacol v Palladiu, která už více jak půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen, velmi dobře pracuje s nasvícením vystavených produktů a také prodejny jako celku. Inspektory upoutala velkoformátová umělecká koláž za pokladnou a v ní zakomponované výrobky značky. Opravdu krásné!!!  POP marketing značky využívá propagaci a doporučení vlastních výrobků českými celebritami. Najdeme zde také upoutávky na parfém měsíce, tím březnovým byla vůně Praha:-).


3. MÍSTO – Bushman v OC Westfield Chodov

Vstup do oceněné prodejny Bushman v OC Westfield Chodov nás upozorňuje na výročí 25 let firmy. Interiér je laděn v přírodních tónech, což skvěle koresponduje s konceptem a filosofií firmy a výrobky, které zde nabízejí. Inspektoři velmi ocenili čisté a přehledné vystavení jednotlivých produktů, které usnadňuje výběr. LCD displeje na stěnách prezentují produkty a jejich spojení s přírodou. Přivítal a obsloužil nás zde skvělý profesionální personál, který nám dopodrobna vysvětlil výhody nákupu jejich výrobků.


 Vítězům moc gratulujeme a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu, přibližné adresy či polohy na email:  nominace@mistoprodeje.cz.

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner