Věrnostní program v Penny

Kromě tradičních zákaznických soutěží Penny Market spouští i věrnostní program Věnuj se sportu, pro který angažovala nejzábavnější rodinu na světě Simpsonovi.

Věrnostní program je postaven na osvědčeném modelu sběratelských kartiček Simpsonových s různými sportovními motivy. Sběratelská akce trvá od 1. 10. do 9. 12. 2012.

Připraveno je 144 hracích karet, které může zákazník získat postupně v balíčcích po pěti kusech k nákupu za každých více než 200 korun, nebo si může balíček kartiček koupit bez ohledu na cenu nákupu za 19 korun na pokladně. Kromě balíčků „za nákup“, může zákazník koupí vybraných bonusových výrobků získat další kartičky ještě rychleji. Vybrané bonusové výrobky jsou v prodejnách Penny označeny logem programu i počtem sáčků kartiček, který zákazník získá.

Penny Market doplnil hrací karty také speciálním sběratelským albem, které je k dostání v prodejnách Penny za 49,90 Kč. Počet kartiček a alb je omezen a jeho nabídka platí pouze do vyčerpání, respektive do vyprodání zásob.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010