Ve Fashion Aréně otevřela značka Jack & Jones svůj vůbec první tuzemský outletový obchod

Nejnavštěvovanější české outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet otevřelo koncem září nový obchod dánské značky Jack & Jones. Její specialitou je denim na všechny způsoby, neomezuje se ale jen na džíny – v nabídce lze najít i zimní kousky, trička, bundy, mikiny či svetry. Na své si zde přijdou páni, Jack & Jones se totiž soustředí výhradně na módu pro muže.

Slavnostní otevření se uskutečnilo v pátek 22. září, během oblíbené akce Late Night Shopping. Nová prodejna o rozloze necelých 160 m2, neunikla pozornosti tisícům zákazníků. Ačkoli v obchodě najdete širokou nabídku módních kousků z denimu, značka není pouze o džínách. Jack & Jones pokrývá celou škálu – od městského sportovního oblečení, přes ležérní klasiku až po elegantní obleky, doplňky a obuv. Zaměřují se i na inovativní materiály jako je pružná džínovina či na udržitelnou produkci denimu, která je šetrná k životnímu prostředí

Historie značky se začala psát před více než čtvrt stoletím. Co začalo jako parta kamarádů s vášní pro džíny, se rozrostlo až po globální společnost dnešních rozměrů. Jack & Jones o sobě nepřemýšlí pouze jako o značce. Jejich cílem je tvořit komunitu, kterou spojuje nadšení do denimu. Kvalitní džíny a uvolněná atmosféra – to je filosofie, kterou se dlouhodobě řídí.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme