Nová prodejna ROSSMANN ve Veselí nad Moravou

Drogerie ROSSMANN aktivně pokračuje v expanzi svých prodejen. Své o tom vědí obyvatelé Veselí nad Moravou, kde se dnes otevírá nová pobočka tohoto oblíbeného řetězce. Prodejna ROSSMANN se nachází v Zelené stodole, místní ikonické budově z devadesátek, která se díky tomu dočkala tolik potřebné kompletní renovace od podlahy až po strop. Na zákazníky zde čeká nejen určité propojení let minulých a moderní současnosti, ale zejména rozsáhlý sortiment drogistického zboží, sezónními produkty, bohatá nabídka velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN a nejlepší zákaznická zkušenost, která je drogerii ROSSMANN vlastní. Příjemným bonusem je navíc i do 1. 10. 2023 probíhající speciální akční nabídka možnosti nákupu
s 20% slevou.

Nová pobočka ROSSMANN ve Veselí nad Moravou na adrese Svatopluka 620 nabízí téměř 500 m2 prodejní plochy a pro zákazníky bude otevřena od pondělí do soboty mezi 8.00 hod. a 19.00 hod., v neděli pak od 8.00 hod. do 12.00 hod. Součástí nové prodejny je samoobslužná pokladna podporující bezhotovostní platby pro zefektivnění a zrychlení nákupu, samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi připojení.

Věříme, že návštěva naší nové pobočky v ikonické budově Zelené stodoly bude pro obyvatele Veselí nad Moravou a jeho okolí nejen určitým nostalgickým zážitkem, ale zejména jejich skvělou nákupní zkušeností. Jsme velmi rádi, že se nám podařilo toto místo zachovat a těšíme se, jak mu společně vdechneme nový život,“ komentuje Olga Stanley, manažerka komunikace společnosti ROSSMANN.

Drogerie ROSSMANN vedle nákupu v kamenných prodejnách poskytuje také možnost nakoupit online prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Zboží objednané k vyzvednutí na prodejně je nyní k vyzvednutí již do 60 minut, pokud nakoupíte nad 1 000 Kč máte pak nově zdarma dopravu domů či na výdejní místo Zásilkovny. Samozřejmostí této aplikace je využívání mobilních platebních funkcí, zákaznické podpory, veškerých výhod členství, jakož i speciálních bonusových akcí či možnost cvičení jógy podle videí Zuzany Klingerové, lektorky jógy a jógové terapie, která jsou v aplikaci volně dostupná. Aplikace ROSSMANN CLUB je k dispozici ke stažení zcela zdarma, a to jak pro systém iOS, tak i pro Android.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010