V pondělí 1. července otevírá Lidl v Karviné novou prodejnu

V Karviné v ulici Havířská bude v pondělí 1. července otevřena 248. prodejna Lidl. Jde o druhou prodejnu ve městě a o prodejnu postavenou podle nového konceptu. Z nákupů uskutečněných v tento den Lidl podpoří místní mateřskou školu.

Nová prodejna zaujme na první pohled moderním architektonickým pojetím. To se odráží ve vzdušném a velkoryse pojatém vnitřním prostoru, díky kterému se mohou zákazníci těšit na pohodlné nakupování. K tomu přispějí například širší uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Zákazníci jistě ocení i pokladny s odkládacím prostorem a volnou plochou za pokladnami, díky čemuž budou mít větší komfort při ukládání svých nákupů. „Vítanou novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je jednopatrová, přičemž při stavbě bylo myšleno také na zaměstnance. Ti se mohou těšit na útulné zázemí.

Samozřejmostí je pak prostorné parkoviště. Vybaveno je parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně jsou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky. Aby měli zákazníci k dispozici dostatek parkovacích míst, je parkoviště opatřeno závorovým systémem.  

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a použití ekologických chladicích technologií. Uvnitř prodejny i na parkovišti se svítí úsporným LED osvětlením.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akci určenou pouze pro tuto prodejnu.

První den otevření bude spojen také s podporou Mateřské školy Mendelova. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl daruje místní mateřince z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na nákup venkovních herních prvků pro děti.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010