Tesco Extra v Mladé Boleslavi

Mladoboleslavští se tak mohou těšit nejen na široký sortiment zboží od potravin až po oděvy či elektroniku, ale také na obchod s telekomunikačními službami a později i lékárnu, přímo na prodejní ploše. Otevření Tesco Extra doprovodí i několikadenní zábavný program, který potrvá až do neděle 15. července.

„Výjimečný koncept obchodu v obchodě si již za dobu svého fungování získal přízeň zákazníků, a proto jsme rádi, že můžeme tento pohodlný způsob nakupování nabídnout také lidem z Mladé Boleslavi a okolí,“ říká Tomáš Jordán, ředitel Tesco Extra, a dodává: „O zákazníky se v nepřetržitém provozu bude starat přibližně 160 zaměstnanců.“

Tesco Extra charakterizuje koncept služeb pod jednou střechou. Vyškolení specialisté přivítají zákazníky v prodejně telekomunikačních potřeb a doplňků, kde na ně čeká především nabídka více než 60 modelů telefonů a širokého sortimentu příslušenství. Využít mohou také předplacených služeb všech tří operátorů i standardní nabídky dotovaných produktů Telefónica O2. V lékárně, která bude otevřena později, zákazníci naleznou úplný sortiment léků na recept i dalších volně prodejných léčivých přípravků. K dispozici jim budou zkušení a odborně vzdělaní lékárníci.

V oddělení potravin se budou nacházet obslužné pulty s masem, uzeninami, sýry, lahůdkami, teplým občerstvením a grilem. Lidé se mohou těšit nejen na delikatesy z celého světa, ale i špičková vína od českých a moravských vinařů. V nabídce bude také více než 20 druhů sladkovodních i mořských ryb a mořských plodů. Ti, kteří do obchodu zavítají pro rychlou snídani či svačinu, mohou využít praktickou „minutku“, která je umístěna přímo u vstupu. Na nakupující čekají i nové druhy ovoce a zeleniny, včetně zeleninových šťáv a ovocných džusů.

Úsek pečiva bude po celý den nabízet čerstvé zboží, a to i díky vlastní pekárně, širokému sortimentu rozpeků a spolupráci s místními dodavateli. Milovníci pekárenských výrobků se tak mohou těšit na desítky rozmanitých druhů pečiva. V nabídce nebudou chybět například speciální chleby Cvrčovické či Semilské pekárny. Ošizeni samozřejmě nezůstanou ani zákazníci s bezlepkovou dietou či diabetici. Vedle regionálních pekařů bude obchod spolupracovat také s Pivovarem Svijany, který nabídku obohatí hned o několik druhů piv.

 

Na děti v obchodě čeká mimořádná nabídka hraček, maminky zase určitě uvítají komplexní sortiment pro kojence. Oddělení oděvů se představí v podobě moderního butiku vybaveného zkušebními kabinkami, kde zákaznici budou moci vybírat z nabídky oblíbené značky F&F. Speciálně vyškolený personál je připraven poradit v oddělení elektro, bohatý výběr na zákazníky čeká i v kosmetice. Nabídka sportovních potřeb jistě uspokojí všechny, kteří se chystají na dovolenou.

V pokladní zóně jsou kromě standardních pokladen připraveny i samoobslužné, určené pro rychlejší nákupy. Při placení mohou zákazníci využít věrnostní kartu Clubcard, díky níž ve všech obchodech Tesco ušetří. Zákazníkům bude k dispozici 291 parkovacích míst a v přilehlé pasáži navíc naleznou doplňkové obchody a služby, jako jsou chovatelské potřeby, sportovní textil, vinotéka, květiny či občerstvení.

Mladoboleslavské Extra rovněž využívá pokrokovou technologii potravinářského chlazení s CO2. Je vybaveno systémem chlazení Cooltec s přírodním chladivem CO2. Tato technologie je výrazně šetrnější k životnímu prostředí a uspoří velké množství energie.

Tesco Extra v Mladé Boleslavi je již osmým obchodem tohoto formátu v Česku. Je však prvním nově postaveným obchodem tohoto formátu u nás, ostatní obchody tohoto typu vznikly jako rekonstrukce stávajících hypermarketů Tesco. Výhod Tesco Extra využívají nakupující v Brně, Ostravě, Plzni a Praze.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010