Společnost dm otevírá novou prodejnu v Praze

Společnost dm drogerie markt otevírá novou prodejnu v Praze v Burešově ulici. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům 374 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 20 hodin.

„Pro naše zákazníky jsme si k příležitosti otevření nové prodejny přichystali malé překvapení. Ve dnech 9. a 10. prosince nakoupí o 20 procent levněji. Navíc zdarma získají k nákupu pevnou dm tašku, ve které nákup pohodlně odnesou. V předvánočním čase zákazníky jistě potěší nabídka dárkových setů, z níž snadno vyberou vhodný dárek pro své blízké,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. Bližší informace k uplatnění slevy jsou zákazníkům k dispozici přímo v prodejně.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. Produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, pak snadno najdou díky označení zelenými cenovkami. Během nákupu jsou zákazníkům k dispozici dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích. Zákazníci mohou využít také zákaznickou toaletu s přebalovacím pultem nebo dobíjecí stanici pro mobilní telefony. Pro pohodlné nakupování rodičů a zábavu dětí budou od půlky prosince v prodejně připraveny hrací kostka a houpací koník. Nakupující mají rovněž možnost využít wi-fi připojení, a to až na dvě hodiny denně zdarma.