Společnost dm otevírá novou prodejnu v Nymburku

Společnost dm drogerie markt ve čtvrtek 24. srpna v 8 hodin otevírá novou prodejnu v Pražské ulici v Nymburku. Ve dnech 24. až 30. srpna v ní zákazníci získají slevu 20 % na celý nákup. Od 24. do 25. srpna navíc k nákupu obdrží zdarma pevnou nákupní tašku, ve které si zboží pohodlně odnesou. Otevírací doba prodejny je od 8 do 20 hodin, včetně víkendů.

Nakupující se mohou těšit na moderní prodejnu o celkové rozloze 439 m2, přičemž prodejní plocha činí 359 m2. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán koutek s hracími elementy. Na prodejně mohou zákazníci využít tisk etiket na produkty ze svých fotografií. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby bylo nakupování pro naše zákazníky příjemným zážitkem. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost nejen expandovat do nových míst, ale také maximálně pečovat o stávající prodejny a regenerovat je. Letos v srpnu otevíráme nové prodejny v Nymburku a Pohořelicích u Brna a po rekonstrukci už zákazníky opět přivítala prodejna v Prostějově,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, jimiž jsou tyto produkty označeny. Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky nimž je čtení malých písmen na produktech mnohem komfortnější.

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusejí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři