Spokobox obhájil vítězství v soutěži Obal roku

Multifunkční krabice Spokobox z chovatelského e-shopu Spokojený Pes vyhrála v soutěži Obal roku 2020 v kategorii e-commerce. Pro Spokojeného psa to znamená již druhé vítězství v této prestižní soutěži, protože v roce 2016 byla oceněna i jeho zasilatelská krabice, ze které lze snadno složit boudu pro psa. Kromě nápaditého designu ocenila porota i důraz, který byl při výrobě kladen na použití nejmodernějších trendů ve výrobě obalů.

Spokojený pes vsadil na obal skládající se ze dvou dílů a nesoucí originální design se vzory tlapek a dalších psích motivů, který nenechá nikoho na pochybách, komu je krabice určena. Při výrobě byly použity technologie digitálního laserového výseku a digitálního tisku, které zastupují nejnovější trendy ve výrobě obalů. Tyto skutečnosti ocenila i porota soutěže, která zařadila Spokobox mezi vítěze letošního ročníku.

Jakkoliv to pro Spokojeného psa nebylo první „obalářské“ ocenění, je to jedno z těch, kterých si lidé stojící za celým projektem cení nejvíce. „Když jsme před několika lety Spokobox vytvářeli, hodně jsme řešili i jeho obal. Zkrátka jsme nechtěli dát pamlsky a hračky do krabice od bot a to poslat zákazníkům, chtěli jsme víc. Já osobně jsem moc rád, že se tahle krabička líbí. Porota totiž nehodnotila jen technickou stránku obalu, ale i třeba to, že po internetu kolují stovky a možná už tisíce fotek s touhle krabičkou a stal se z ní mezi chovateli opravdu fenomén,“ říká Tomáš Haškovec, marketingový ředitel společnosti Spokojenypes.cz.

První krabice Spokobox vznikla před dvěma lety, kdy se společnost Spokojený pes, jeden z největších českých e-shopů v oblasti zvířecích mazlíčků a jejich potřeb, rozhodla, že se pokusí přenést do Česka trend tzv. mystery boxů, který je v zahraničí již rozšířený a velmi oblíbený. Od té doby se design několikrát měnil s cílem vytvořit jedinečný zážitek nejen pro samotné zákazníky, ale hlavně pro jejich chlupaté kamarády.

Výrobu oceněného Spokoboxu si i v letošním roce vzala na starost skupina Thimm, která v roce 2016 vyrobila i první oceněný obal, krabici – boudičku.

Zdroj a foto: Spokojený Pes

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři