Soutěž POPAI AWARDS 2019 představila nejlepší projekty pro místo prodeje

Jedenáctý ročník prestižní soutěže POPAI AWARDS o nejlepší in‐store realizace proběhl jako součást programu mezinárodní akce POPAI DAY 2019, která se konala 21. listopadu 2019 v Kongresovém centru TOP Hotelu Praha.

Soutěž, kterou každoročně pořádá středoevropská pobočka POPAI, je tradičně vnímána jako významná událost oboru in‐store komunikace pro tvůrce i zadavatele řešení v místech prodeje. Nabízí jedinečnou možnost seznámit se novými realizacemi pro účinnou komunikaci v místě prodeje a získat přehled o nejvýraznějších trendech na trhu in‐store komunikace.

Rozsáhlá soutěžní expozice letos zahrnovala celkem 107 projektů komunikace v retailu. K soutěžním exponátům patřily prostředky in‐store komunikace, prostředky pro vybavení obchodů, nástroje světelné komunikace, informační a orientační systémy, projekty podpory prodeje, inovativní a ekologicky šetrná in‐store řešení, integrované in‐store kampaně atd. V samostatných soutěžních kategoriích soutěžily novinky z oblasti digitální médií a také reklamní dárky v místě prodeje.

Odborná porota se v rámci hodnocení zaměřila např. na originalitu a inovativnost, estetickou úroveň a design, kvalitu výrobního zpracování, vhodnost do prodejního prostředí a na další kritéria.

Absolutní vítězem soutěže POPAI AWARDS 2019, podle nejvyššího počtu bodů ze všech hodnocených exponátů, se stal Paletový ostrov Jagermeister, jehož přihlašovatelem byla společnost DAGO s.r.o.

Kompletní výsledky soutěže POPAI AWARDS 2019 naleznete zde.

Zdroj a foto: POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010