Sedlčanský se spojil s populární českou hračkou

Společně vytvořili jedinečnou limitovanou edici Igráčka-sýraře, kterého mohou zákazníci vyhrát v soutěži. Stačí v době od 1. 3. do 7. 4. koupit jakékoliv tři produkty značky Sedlčanský a odeslat unikátní kódy z čísla šarže přes web nebo prostřednictvím SMS. Ve hře je celkem 2000 dárkových sad. 

Kolekce Igráčka-sýraře obsahuje kromě figurky sýrařské vybavení, makety sýrů a také krátké představení, jak se oblíbený Sedlčanský Hermelín vlastně vyrábí. Kamil Arnošt, brand manager Sedlčanský, vysvětluje: „Igráčka jsme si pro spolupráci vybrali z toho důvodu, že má podobný příběh jako naše sýry ze Sedlčan. Jedná se o tradiční českou hračku, jejíž popularita v poslední době roste, a podobně je to i u značky Sedlčanský. Prostřednictvím Igráčka chceme také vyzdvihnout poctivé sýrařské řemeslo a představit dětem i dospělým, co všechno obnáší práce sýraře. Sýrařské umění totiž spočívá nejen ve výběru kvalitních mlékařských kultur a mléka samotného, potřebujete také spoustu zkušeností a ty se v Sedlčanech předávají z generace na generaci.“ 

Soutěž bude prezentována na obalech produktů značky Sedlčanský, v letácích potravinových řetězců, dále na webových stránkách Sedlčanského a Igráčka a prostřednictvím PR kampaně v tisku a na internetu. V hlavních obchodních řetězcích budou využívány dostupné POS nástroje – od klasických, jako jsou wobblery a shelf stoppery, přes kartonovou figurku Igráčka v nadživotní velikosti u regálů se zbožím.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010