S novou kampaní Alberta může být šéfkuchařem každý

1144 zobrazení

Obchody Albert potěší včerejška, od 9. října, všechny milovníky dobrého jídla, kuchaře začátečníky i zkušené šéfkuchaře. V nové sběratelské kampani rozšíří zákazníci své kuchyňské vybavení o kvalitní nože a příslušenství značky Tefal. Za nasbírané body z nákupu mohou získat slevu například na několik druhů celonerezových nožů, krájecí desku, brousek nebo dřevěný blok na nože. Kampaň Na lepší jídlo se správnými noži potrvá do 5. listopadu.

Albert v nové věrnostní kampani pomáhá zákazníkům s přípravou dobrého jídla a ukazuje, že s kvalitním vybavením lze i běžné vaření proměnit v kulinářský zážitek. „Chceme zákazníky inspirovat a přinášet tipy na dobré a kvalitní pokrmy. Těší nás, že s novou kampaní vnášíme do českých kuchyní prvotřídní vybavení, které usnadní přípravu oblíbených jídel,“ říká Renata Zákravská, která má sběratelské kampaně v obchodech Albert na starosti.

Kvalitní nůž základem kuchyně

Za každých 200 korun nákupu obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod do věrnostní kampaně, které doplní do sběratelské kartičky. K prvním 3 startovacím bodům věnovaných Albertem pak stačí nasbírat 8 bodů. Se slevou až 74 % si poté zákazníci mohou nakoupit nože Tefal, které svou kvalitou, dlouhou životností a nízkou hmotností budou skvělými pomocníky. Kromě celonerezových nožů různých velikostí, jednotlivě nebo po celých sadách, jsou součástí kampaně také praktické doplňky, jako jsou brousek, dřevěná krájecí deska či dřevěný blok na nože.

Kampaň Na lepší jídlo se správnými noži potrvá od 9. října do 5. listopadu. Více informací a přehled produktů najdou zákazníci v letácích a obchodech Albert nebo na webových stránkách.  

Zdroj a foto: Ahold