ROSSMANN spustil nový věrnostní program ROSSMANN CLUB

Společnost ROSSMANN k výročí 25 let na českém trhu nadělila svým zákazníkům dárek. Představila nový věrnostní program v mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB. Zákazníci, kteří jsou jeho členy, získají díky interaktivní aplikaci zcela nové slevy a výhody.  S tímto věrnostním programem zároveň ROSSMANN spouští i bezplatnou Wi-Fi
na všech prodejnách.

ROSSMANN upouští od trendu plastových zákaznických karet, jejichž výroba je neekologická a zatěžuje peněženky zákazníků. Prostřednictvím vlastní interaktivní aplikace tak přichází s novým věrnostním programem a virtuální věrnostní kartou. „Nový věrnostní program ROSSMANN CLUB v mobilu zákazníkům přináší veškeré slevy a výhody přehledně na jednom místě, zároveň v ní zákazníci najdou i různé inspirativní články či přehlednou mapu všech prodejen,“ vysvětluje Marcela Syrovátková, vedoucí marketingu společnosti ROSSMANN, „díky moderní a jednoduché aplikaci do chytrých telefonů budou mít zákazníci výhody vždy po ruce a veškeré novinky se ke členům klubu dostanou během chvilky,“ doplňuje Marcela Syrovátková.

ROSSMANN CLUB – proč být členem

Na uvítanou se zaregistrovaní zákazníci mohou těšit na 20% slevu na celý nákup a pokud se stihnou zaregistrovat do konce června i 5 bodů navíc. Součástí věrnostního programu je samozřejmě i sbírání bodů. Ty pak zákazníci mohou proměnit za 15% slevové kupony, které mohou využít na další nákup. Atraktivní bude pro členy ROSSMANN CLUBU sleva měsíce a další slevy na letákové produkty. Nová aplikace přináší změny i pro členy stávajícího programu Rossmánek. Ten se stává součástí ROSSMANN CLUBU a pro maminky s dětmi jsou připraveny nové exkluzivní slevy a výhody, které jsou součástí aplikace. Stávající Rossmánek bude platný do konce července 2019.

Při vývoji samotné aplikace byl kladen důraz na uživatelsky příjemné prostředí a moderní, čistý design. Ten zákazníkům umožní rychlou orientaci v jejích benefitech a slevách. Aplikaci vyvinula společnost Etnetera a je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS od 24. dubna.

25 let drogerie ROSSMANN v České republice

V letošním roce slaví společnost ROSSMANN 25 let na českém trhu. Svým zákazníkům kontinuálně nabízí nejširší drogistický sortiment v tuzemsku a každý den pro ně připravuje ty nejlepší nabídky. V minulém roce představila nový obchodní koncept s názvem ROSSMANN. A život je krásnější a stále rozšiřuje svou prodejní síť. Letos otevře na desítku nových prodejen, zároveň 30 poboček prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

Zdroj a foto: ROSSMANN

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010