ROSSMANN aktivně pokračuje v rozšiřování a modernizaci sítě svých prodejen

Síť drogerií ROSSMANN dále expanduje a v současné době disponuje v České republice již 168 pobočkami. Prozatím posledním přírůstkem se stala nová prodejna v Mladé Boleslavi na adrese Jičínská 1349, která byla otevřena ve středu 31. 5. 2023. ROSSMANN zároveň nadále pokračuje v modernizaci stávajících filiálek. Za poslední dva měsíce prošly rekonstrukcí prodejny v Ústí nad Labem a Pardubicích, nově tak disponují zvětšenou prodejní plochou a samoobslužnými pokladnami. 

Nová prodejna ROSSMANN v Mladé Boleslavi se nachází na adrese Jičínská 1349 a je otevřena od pondělí do neděle od 08:00 do 20:00 hod. Zákazníci si zde mohou vybrat z rozsáhlého sortimentu drogistického zboží včetně velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra. Drogerie ROSSMANN chce navíc dát možnost a motivovat českou veřejnost k vyzkoušení cvičení jógy, jenž přináší nespočet benefitů. Nově tak mohou členové ROSSMANN CLUBu v aplikaci začít s jejím cvičením podle několika základních videí Zuzany Klingerové, lektorky jógy a jógové tereapie a v rámci věrnostního programu si pořídit v prodejnách i stylovou kolekci, která obsahuje základní příslušenství na cvičení jógy, jako např. masážní válec, pěnový blok či protiskluzovou jógamatku, které je určeno jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

 „Naším cílem je být zákazníkům opravdu nablízku a nabídnout jim nejen co nejširší drogistický sortiment, ale zároveň i nejlepší nákupní zkušenost. Věříme, že lidé tyto naše změny a kroky vnímají a návštěvy našich prodejen jsou pro ně zážitkem a potěšením zároveň,“ komentuje Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN v České republice.

Vedle nákupu v kamenných prodejnách poskytuje drogerie ROSSMANN také možnost nakoupit online prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB, která nabízí intuitivní ovládání na dotykovém displeji chytrého telefonu, pohodlné vyhledávání, mobilní platební funkce, integrovanou zákaznickou podporu a okamžité využití veškerých výhod členství, jakož i speciálních bonusových akcí. Aplikace ROSSMANN CLUB je k dispozici ke stažení zcela zdarma, a to jak pro systém iOS, tak i pro Android.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři