Prostějovská likérka změnila název, logo i sídlo

6976 zobrazení

Významná česká likérka Granette & Starorežná Distilleries změnila prvním dnem letošního roku svůj název na Palírnu U Zeleného stromu. Tento název do konce minulého roku označovala svoji řadu destilátů. Sídlo firmy je nyní v Ústí nad Labem. 

NEW logo palírny

Důvodem této změny je nová strategie společnosti, která staví na tradici a historii Palírny u Zeleného stromu jako jedné z nejstarších palíren v Evropě – fungující necelých 500 let. Tato změna byla dokončena před plánovanou expanzí do zahraničí.

Změnili jsme strategii a chceme se vrátit ke kořenům. Vzhledem k tomu, že palírna v Prostějově má delší historii než společnost Granette, tak jsme se rozhodli vrátit k roku 1518 a změnit název,“ uvedl pro iDnes.cz ředitel společnosti Pavel Kadlec. 

Už před pěti lety došlo ke změně názvu palírny – Granette & Starorežná Distillerie vznikla sloučením prostějovské likérky Starorežná a ústecké Granette. 

Se změnou názvu a loga změnila likérka také svoje sídlo, které se nově nachází v Ústí nad Labem, v Drážďanské ulici č.14/84. 

 

Zdroj: Palírna U Zeleného stromu, idnes.cz

 

foto: firmy.cz