Promo stěna Zipper-Walls od Showdown Displays

574 zobrazení

Propagujte, informujte a vytvářejte! To jsou nejlépe vystihující slova, jak mohou zájemci využít promo stěny Zipper-Walls od společnosti Showdown Displays, partnera portálu Mistoprodeje.cz. Reklamní stěna je odolný, přenosný a elegantně vypadající prezentační systém, který se skvěle hodí pro branding, propagaci a k získání vyššího dosahu vašeho sdělení. Během pár minut majitel stěnu složí, připevní potištěnou látku se svým designem a hned může prezentovat.

Propagujte

Reklamní stěna Zipper-Wall na výstavách i v obchodech okamžitě upoutá pozornost návštěvníků.

Informujte

Zipper-Wall zajistí vyšší dosah sdělení v prostorech, kde se denně pohybují davy lidí.

Vytvářejte

Z promo stěn ve tvaru půlkruhu (Zipper-Wall Moon) se dá například vytvořit malé oddělené prostory uvnitř velkých místností. Další promo stěny dokáží vytvořit vlastní pozadí, například pro online prezentaci nebo webináře. Stěna se dá také využít i v kancelářích, obchodech nebo v restauračních zařízeních.

Potištěná látka s designem dle představ zadavatele vždy zajistí unikátnost promo stěny. Látku a s ním i originální sdělení se dá snadno a rychle kdekoliv vyměnit. Látka je připevněna pomocí zipu a je nasazena na lehké trubkové konstrukci. Pokud chce zájemce opravdu zazářit, může využít možnosti podsvícení sdělení.

Zdroj a foto: Showdown Displays Europe