Prodejna Tesco v Uničově prošla kompletní proměnou

Prodejna Tesco v Uničově prošla kompletní přestavbou s cílem zvýšit pohodlí zákazníků a zlepšit jejich zážitek z nakupování. Zároveň přináší efektivnější a šetrnější provoz. Hypermarket s prodejní plochou téměř 3 000 m² nabízí bohatý sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží, přičemž důraz klade na sezónní produkty.

„Celkově jsme optimalizovali prodejní plochu tak, aby lépe odpovídala náročným požadavkům současných zákazníků. Výrobky nyní vystavujeme ještě přehledněji, aby zákazníci mohli rychleji a pohodlněji nakupovat. V celé prodejně jsme vyměnili chlazení, což nejen zlepšuje kvalitu výrobků, ale je také šetrnější k životnímu prostředí. Nyní používáme pro systém chlazení plyn CO2, který má nejnižší emisní index a jeho zátěž je oproti ostatním typům chlazení mnohem nižší. Nově instalované dveře na chladničkách rovněž významně přispívají k úsporám elektrické energie. Dlouhodobě mají naši zákazníci v Uničově ve vysoké oblibě čerstvé potraviny, proto jsme se rozhodli kompletně zrenovovat oddělení ovoce, zeleniny, pekárny a pultového prodeje. Nově jsme spojili oddělení ovoce a zeleniny s pekárnou,“ uvádí Patrik Dojčinovič, provozní ředitel Tesco pro ČR.

Proměnou prošla také pokladní zóna. Firma zvýšila počet samoobslužných pokladen a zavedla novou službu Scan&Shop, která zákazníkům umožňuje skenovat a platit za zboží přímo během nákupu. Pro zájemce zůstaly zachovány pásové pokladny. Zákazníci si zde mohou vybírat z nabídky módní značky F&F za velmi příznivé ceny a k dispozici jsou rovněž služby virtuálního operátora Tesco Mobile.

Neprodané přebytky potravin prodejna daruje charitativní organizaci Charita Šternberk, čímž Tesco významně přispívá k boji proti plýtvání potravinami a podporuje cílenou redistribuci potřebným.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010