Prodejna Lidl v Uherském Brodě projde modernizací

Prodejna Lidl v Uherském Brodě bude ode dneška, tedy od středy 4. září, na několik týdnů uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace. V jejím průběhu bude vylepšen nejen interiér, proměnou projde také venkovní parkoviště. Nové budou i pokladny. Od 7. do 9. září proběhne ve stávajících prostorách mimořádný výprodej spotřebního zboží.

Prodejnu v ulici Vlčnovská čeká devítitýdenní proměna. Zákazníkům přinese vzdušnější a přehlednější prostor a tím pádem větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Proměna bude patrná na první pohled. Interiér budovy bude prostorný a prosvětlený. Na stěnách budou viset 3D grafické nápisy, které usnadní orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocní dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Díky zvoleným barvám také lépe vynikne vystavené zboží. Zákazníci se dále mohou těšit na nové pokladny s velkým odkládacím prostorem. Nákupy se urychlí i díky navýšení jejich počtu.

„Touto modernizací chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala modernizaci prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Během rekonstrukce prodejny mohou zákazníci navštívit nejbližší prodejny Lidl v Uherském Hradišti, Starém Městě či Napajedlech. Znovuotevření uherskobrodské prodejny je plánováno na 4. listopadu.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010