Prodejna Lidl v Tanvaldu projde modernizací

Prodejna Lidl v Tanvaldu bude od pondělí 6. května na několik týdnů uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace. V jejím průběhu bude vylepšen nejen interiér, ale zvětší se také prodejní plocha. Nová bude i pekárna. Od 9. do 11. května proběhne ve stávajících prostorách mimořádný výprodej spotřebního zboží.

Prodejnu čeká desetitýdenní proměna. Zákazníkům přinese vzdušnější a přehlednější prostor a tím pádem větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Proměna bude patrná na první pohled. Vstup do prodejny bude vybaven moderním zádveřím, kde bude nově umístěn automat na kávu (Lidl to go). Interiér budovy bude prostorný a prosvětlený. Na stěnách budou viset 3D grafické nápisy, které usnadní orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocní dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Díky zvoleným barvám také lépe vynikne vystavené zboží. Zákazníci se dále mohou těšit na širší nabídku čerstvých potravin, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem. 

Touto modernizací chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala modernizaci prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Potraviny si bude možné v prodejně naposledy nakoupit v neděli 5. května. Během její rekonstrukce mohou zákazníci navštívit prodejny v Jablonci nad Nisou, Železném Brodě či Semilech. Její znovuotevření je plánováno na 13. července.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010