Prodejna Lidl v Plzni projde modernizací

7004 zobrazení

Prodejna Lidl v Plzni v ulici Gerská bude od soboty 11. května na několik týdnů uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace. V jejím průběhu bude vylepšen nejen interiér, proměnou projde také venkovní parkoviště. Nová bude i pekárna. Od 14. do 18. května proběhne ve stávajících prostorách mimořádný výprodej spotřebního zboží.

Prodejnu čeká osmitýdenní proměna. Zákazníkům přinese vzdušnější a přehlednější prostor a tím pádem větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny. Zároveň se mohou těšit
na vylepšené zázemí.

Proměna bude patrná na první pohled. Vstup do prodejny bude vybaven moderním zádveřím, kde bude nově umístěn automat na kávu (nápoje Lidl to go). Interiér budovy bude prostorný a prosvětlený. Na stěnách budou viset 3D grafické nápisy, které usnadní orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocní dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Díky zvoleným barvám také lépe vynikne vystavené zboží. Zákazníci se dále mohou těšit na širší nabídku čerstvých potravin, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem. 

„Touto modernizací chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala modernizaci prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Potraviny si bude možné v prodejně naposledy nakoupit v pátek 10. května. Během její rekonstrukce mohou zákazníci využívat další prodejny Lidl v Plzni. Otevřeny jsou v ulicích Americká, Doudlevecká, Těšínská a Vejprnická. Případně mohou navštívit prodejny Lidl v Třemošné, Nýřanech a Rokycanech. Znovuotevření prodejny je plánováno na 8. července.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS