Prodejna Lidl v Českých Budějovicích se otevírá již v pondělí

1628 zobrazení

V pondělí 16. září znovu otevíráme prodejnu Lidl v Českých Budějovicích. Po dvouměsíční modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Proměnou prošlo také parkoviště, které bude nově vybaveno závorovým systémem. Otevření bude spojeno se speciální akcí, kdy si zákazníci budou moci nakoupit levněji.

Při modernizaci Lidlu v ulici Boženy Němcové byly využity prvky nového konceptu prodejen, které zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny. Těšit se mohou také na nové zázemí.

Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří, kde najdou automat na kávu (Lidl to go). Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci uvítají také novou pekárnu, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem, díky kterým se urychlí nákupy. Vítanou novinkou je i instalace závorového systému na parkovišti, jenž zákazníkům zaručí dostatek volných parkovacích míst po celou otevírací doby.

„Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů
zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 16. září do 22. září nakoupit levněji.  

Českobudějovická prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu. 

Zdroj a foto: Lidl