Pralinky Rafaello v novém designu

Společnost Ferrero, výrobce pralinek Raffaello,  představila jejich nové obaly. Barevnost obalu se nezměnila, stejně jako dosud převažuje bílá barva v kombinaci s červenými prvky. Nové balení však působí elegantnějším dojmem.

Tak jak je kombinace křupavé oplatky, svěžího kokosu, jemného krému a sladkých mandlí nadčasová, tak by tak měl být i nový obal oblíbených pralinek. Kromě klasické červené stuhy se stal všudypřítomným i květ ibišku, který je nyní vyobrazen jak na všech druzích balení, tak i na obalech jednotlivých pralinek v krabičkách. Balení o velikosti 260g je mimo těchto tradičních detailů nově také ozdobeno jemným embosováním, které podtrhuje exkluzivitu tohoto balení Raffaella, které by mělo být určeno jako dárek i pro ty nejnáročnější zákazníky. Nové balení zdobí také nápis „Piacere Puro“, což v překladu znamená „Pravé potěšení“. Toto slovní spojení na obalu má ještě více vybízet k pochutnání si na lahodných pralinkách skrytých uvnitř.

Redakce Místa prodeje si všimla, že změnou prošlo také logo společnosti, které nyní působí o trochu mladistvěji a jednodušeji.

 

1 - Pralinky Rafaello v novém

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010