POP STAR za duben 2023 je realizace Radegast

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 04/2023. Výhercem měsíce je realizace Radegast. Druhé místo získalo vystavení Krušovice Bohém. Třetí místo obsadily realizace Kinley a také Big Shock se stejným počtem bodů.

V dubnu bylo hodnoceno 8 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Výherní realizace Radegast získala od odborné poroty průměrnou známku 7,4 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (8,3 bodů) získala realizace za celkové produkční provedení. Realizace Radegast byla umístěna v prodejně Tesco Eden. Zadavatelem a klientem byla společnost Plzeňský Prazdroj. Realizátorem byla společnost Designové studio Ondřej Balajka.

 

Druhé místo získala realizace Krušovice Bohém. V dubnu byla vystavena v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Heineken Česká republika.

 

Na třetím místě skončila realizace Kinley, která byla k vidění v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

 

Třetí místo obsadila také realizace Big Shock, umístěna v řetězci Albert HM. Realizátorem byla agentura POS Media CZ.

 

Všechny dubnové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Petr Majerik – ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev – společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA, Michaela Klobásková – Retail Audit Director ve společnosti ppm factum a Ondřej Bystroň – Head of Retail Design ve společnosti CZECH PROMOTION

Hodnocení vítězné realizace

„Nepřehlédnutelné řešení, které si svou adekvátní podporou charakteristického “positioningu“ značky RADEGAST říká o umístění na “pódiu“ v rámci tohoto měsíce.“ hodnotí Petr Majerik – ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media

 

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na email popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na stejný email.

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři