Podzimní UGO Očista se blíží, startuje už v říjnu

Podzimní Očista se blíží, zájemci se do ní mohou registrovat do 2. října. Pro letošní podzimní Očistu přibude mobilní aplikace i meditace na každý den.


Očista
už se v UGO Freshbarech a Salaterích zabydlela a její fanoušci si ji mohou dopřávat pravidelně vždy na jaře a na podzim. S každým dalším kolem se organizátoři snaží přicházet v něčím novým. Jaké novinky jsou pro zájemce připraveny tentokrát?

Základní princip 9denního detoxikačního programu je stále stejný:

  • 3 “čisté dny” podle doporučeného jídelníčku
  • 3 dny na ovocných a zeleninových štávách
  • 3 “čisté dny” podle doporučeného jídelníčku

V letošním podzimním kole se ale kromě pořádné zásoby chuťově i nutričně vyladěných šťáv, manuálu s recepty od šéfkuchaře Petra Klímy z Countrylife a on-line pomoci výživové poradkyně Moniky Divišové z centra Wellnessia mohou zájemci těšit na následující vychytávky:


Mobilní aplikace

Očistou zájemce vůbec poprvé provede nová mobilní aplikace, která je bude motivovat a připomínat jim každý den důležité detoxikační zásady.

Meditace na každý den

Nejen Očista těla je důležitá, ale také mysl. Mobilní aplikace zájemce naučí, jak správně meditovat podle programů, které pro UGO sestavil americký spisovatel, uznávaná světová autorita v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny Deepak Chopra.


UGO ambassadoři

Na vybraných pobočkách, které umožňují vyzvedávání Očisty, budou nově speciálně vyškolení zaměstnanci UGO, kteří zájemcům zodpoví všechny otázky spojené s Očistou a zajistí co nejhladší průběh vydávání balíčků.

Nové receptury

Kombinace ovoce a zeleniny se při zachování nutričních vlastností drinků upravily tak, aby zájemcům ještě lépe chutnaly. Receptury také obohatí sezónní suroviny (např. grep místo rebarbory), které budou právě na podzim v plné síle a chuti.

Očista na Slovensku

A pro velký zájem slovenských Ugofandů proběhne UGO Očista úplně poprvé také na Slovensku.)

UGOOcista_Dblog-792x792

 

Samotná UGO Očista bude probíhat ve třech termínech:

11.-13.10, 18.-20.10 a 25.-27.10. 2016.

Do podzimního kola UGO Očisty se stále můžete registrovat, a to až do 2. října, Detailní podmínky účasti mohou zájemci zjistit na této webové adrese, stejně jako samotnou registraci.

 

Zdroj a foto: Kofola

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010