Ohlédnutí za virtuálním seminářem Retail Trouble Shaker

454 zobrazení

Zážitek plný zajímavých přednášek a informací nabídl říjnový seminář Retail Trouble Shaker, který se věnoval aktuálním otázkám Category Managementu.

Konference POPAI Fórum 2020 je již v dohlednu (vice informací zde). Do POPAI DAY už zbývá necelý měsíc a i přesto, že organizátoři z asociace POPAI CE do poslední chvíle doufali, že se i letos co nejvíce přiblíží tradiční oblíbené formě setkání příznivců retailu, museli bohužel dle vládních nařízení od této formy upustit a jako ostatní pořadatelé eventů přejít do online streamované podoby. Díky partnerům AV Media a AV Media Events budou organizátoři ovšem schopni vytvořit kvalitní plnohodnotný zážitek, tak jako tomu bylo například na posledním semináři Retail Trouble Shaker.

Na několikaminutový sestřih zmíněného semináře se můžete podívat v tomto videu. Moderovala Andrea Vozníková, která bude zároveň s Lindou Petrovou i jednou z moderátorek Popai Fórum 2020. Video zahrnuje i rozhovor s Andreou Vozníkovou v čase 5:10. Doufáme, že shledáte video zajímavým, bude se Vám líbit a stane se výzvou pro připojení k dalším online akcím pořádaných POPAI CE.

Zdroj a foto: POPAI CE