Oficiální partner MS ve fotbale Samson pořádá další soutěž

Fotbalový šampionát v Rusku startuje a Pivovar Samson přináší další exkluzivní soutěž s fotbalovou tématikou. Samson, oficiální pivo Mistrovství světa ve fotbale FIFA 2018TM  pro Českou republiku, nyní připravil speciální akci pro štamgasty v restauracích. Po dobu konání fotbalového svátku planety bude ve vybraných hospodách každou sobotu k dispozici každý šestý Samson zdarma. Zákazníci Pivovaru Samson se navíc mohou těšit na SamsonFest, který se bude konat v sobotu 23. června.
Mistrovství světa si lze nejlépe vychutnat buď přímo na fotbalovém stadionu, nebo v hospodě. Našim zákazníkům jsme letos přichystali obě možnosti. Díky naší soutěži poletí výherce Jan Pacher z Brna společně s manželkou na semifinále MS v Rusku, od soboty 16. června zase startuje naše soutěž pro ty, kteří si fotbalové šílenství vychutnají v restauracích mezi kamarády. Každou sobotu a v neděli 15. července, kdy se koná finále, si budou moct ve vybraných restauracích se Samsonem na čepu vychutnat naše lahodné pivo zdarma,“ říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Každý ze soutěžících dostane v Samsonských restauracích s televizí Samson kartu. Stačí pětkrát vypít Samson 10º, Samson 11º, Samson 12º či Pito, šesté „tekuté zlato“ z produkce Pivovaru Samson bude zdarma. Je důležité zmínit, že fanoušci Samsonu nemusí pít pivo v jeden den. Stačí vyplnit hrací kartu každou sobotu během Mistrovství světa ve fotbale FIFA 2018TM.

Pivovar Samson zároveň připravuje pro fanoušky i další zábavnou akci. V sobotu 23. června odpoledne proběhne v areálu pivovaru první ročník SamsonFestu. Letos bude spojen s fotbalovým šampionátem. Mezi exkluzivními hosty nebudou chybět internacionálové Karel Poborský, Radek Bejbl či Petr Kouba, do Českých Budějovic dorazí i brazilská fotbalová legenda a dvojnásobný mistr světa Cafu. Zúčastnil se celkem čtyř šampionátů, byl kapitánem vítězného týmu v roce 2002. Kromě toho se mohou návštěvníci SamsonFestu těšit i na bohatý hudební program, ve kterém mají své místo i Parkáni a Aleš Brichta.

Pivovar Samson, a.s., České Budějovice patří do portfolia belgicko-brazilské společnosti AB InBev, která je největším světovým pivním koncernem. Mezi jeho další značky patří například Stella Artois, Corona či Foster´s. Česká republika jako pivní velmoc si v jeho portfoliu získává čím dál důležitější postavení, čemuž napomáhá investování do jejích tradičních značek, jako je právě Samson.

Zdroj a foto: Pivovar Samson