OC Letňany slaví Vánoce v mezinárodním duchu

Obchodní centrum Letňany navazuje na současný trend, kdy řada lidí během vánočních svátků vyjíždí za hranice, a letošní adventní výzdobu připravilo v mezinárodním pojetí. Jednou procházkou pasážemi centra tak lidé navštíví Afriku, Ameriku, Asii, Skandinávii, Evropu, Antarktidu a chybět nemohou ani české Vánoce. Výzdoba kopíruje dekorace tak, jak jsou typické na jednotlivých kontinentech a doplňují ji informace shrnující vše podstatné, co charakterizuje Vánoce v dané destinaci a jak se liší od našich zvyků a tradic.

„Obchodní centrum Letňany letošní vánoční výzdobu pojalo v mezinárodním duchu a provede návštěvníky nejrůznějšími destinacemi, které voní exotikou i romantikou. Cestovat tedy mohou všichni i ti, kteří žádnou cestu neplánovali. Stačí, když navštíví naše centrum. Vycházíme z přesvědčení, že je vždy příjemné přijet do zahraničí a znát alespoň základní zvyky tamních lidí. Obzvláště, když se jedná o na tradice a zvyky tak bohaté období jako jsou právě Vánoce. Přiblížíme návštěvníkům, jak slaví tyto svátky v různých státech a věřím, že se přitom pobaví, poučí a možná i trochu inspirují. Konkrétně se dozví, kdo v té dané zemi nosí dárky a kdy či jak se rozdávají, co se chystá pro štědrovečerní tabuli, jaký význam Vánoce v dané zemi mají, kdy přesně se slaví a celou řadu dalších lokálních zajímavostí“, říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center společnosti Tesco.

Výstava mezinárodních vánočních dekorací podle jednotlivých kontinentů včetně informací o tamních tradicích a zvycích začíná 14. listopadu a potrvá do konce prosince.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010