Nové obchody v Liberec Plaza

Knihy Dobrovský a ORION, obchod se zbožím do domácnosti se otevírá tento týden. V pondělí byla otevřena pobočka cestovní kanceláře Bella Tour. Další tři obchody Black Starx s módou pro mladé, Jeans Cult s džínovým zbožím a EMTEA Bílá kavárna & čajovna přivítali své první zákazníky také nedávno.

Knihy Dobrovský zákazníci najdou v přízemí nákupní galerie. Bohatý sortiment knihkupectví nabízí nejen knihy všech žánrů, ale také kalendáře, diáře, přání a drobné dárky. Pro své návštěvníky pořádá pravidelně plno setkání a autogramiád se zajímavými osobnostmi.

ORION s potřebami pro domácnost je původně zásilkový obchod, který funguje na českém trhu již od roku 1999. Orion má v současné době 28 prodejen po celé ČR.

EMTEA Bílá kavárna & čajovna se nachází v přízemí galerie a svým hostům nabízí v naprosto krásně designově řešeném prostoru nejen široký výběr sypaných čajů, kávy, ale též i něco malého na zub: zákusky, sendviče a panini.

Cestovní agentura Bella Tour má v ČR 10letou tradici, její nová pobočka byla otevřena v přízemí nákupní galerie Liberec Plaza. Agentura zajišťuje zájezdy do celého světa od renomovaných českých i německých cestovních kanceláří.

Obchod s džínovou módou a doplňky Jeans Cult se nachází v přízemí. Zákazníci zde najdou oblečení známých trendy značek jako je Replay, Pepe Jeans, Diesel nebo Miss Sixty.

Black Starx je obchod s módou pro mladé, který je umístěn v přízemí galerie. Sortiment firmy Black Starx se skládá především z džínového zboží, sportovního a streetwearového oblečení. V kolekci jsou výlučně vlastní značky.

„Věříme, že si nové obchody brzy najdou své stálé zákazníky a že je jejich nabídka bude inspirovat třeba při výběru vhodného vánočního dárku,“ uvedl Michal Svoboda, ředitel nákupní galerie Liberec Plaza.

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010