Nově na Třetinku více produktů

Služba Třetinka, kterou na trhu nabízí exkluzivně pouze Alza.cz, byla od spuštění před necelými dvěma lety využita na téměř 47 tisíc objednávek. Minimální cena produktu určeného pro Třetinku se nově snižuje, čímž se rozšířil výběr zboží. Zákazníci přitom neplatí žádné úroky.

Unikátní služba umožňuje ověřeným zákazníkům pořídit si vybrané produkty bez starostí za třetinu ceny a zbytek uhradit kdykoli do 3 měsíců. Nakupující přitom neplatí ani korunu navíc – žádné úroky ani navýšení. Popularita služby stoupá – více než třetina uživatelů službu využila i několikrát. Průměrná výše objednávky na Třetinku činila vloni 11 200 Kč, letos částka klesla na 10 477 Kč.  Službu totiž zájemci nově využívají i na levnější zboží, neboť je pro ně pohodlná a mohou lépe spravovat své cashflow.

Se službou nadále pracujeme. Zákazníkům jsme vyšli vstříc a nově jsme snížili minimální cenu produktu určeného pro Třetinku,  čímž se značně rozšířil výběr zboží. Do hlavní sezóny tak přinášíme nakupujícím širší možnosti, jak komfortně nakoupit bez zatížení úvěrem,“ uvedl Jiří Ponrt, finanční ředitel Alza.cz. 

Nejvíce zákazníků – 51,5 % hradí „třetinkové“ faktury nadvakrát, to znamená, že hned druhou platbou produkt doplatí. Třetina nakupujících (33,7 %) pak platí Třetinku natřikrát. Historicky firma zaznamenala rekordmana, který ve smluveném termínu zaplatil produkt na 36 splátek. 

Všechny vybrané produkty vhodné pro splátky jsou na webu viditelně označeny speciálním znakem služby Třetinka. V období duben – září 2019 se na Třetinku nejvíce prodávalo zboží z těchto deseti segmentů:

Mobilní telefony25,01 %
Nositelná elektronika (wearables)10,07 %
Bílé elektro8,30 %
Televize7,90 %
Notebooky7,61 %
Domácí elektro7,58 %
Audio-Video7,10 %
Příslušenství pro IT/TV6,50 %
Software5,67 %   
Digitální foto-video4,39 %

Zdroj a foto: Alza.cz

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010