Nová sportovní značka Newletics exkluzivně v Kauflandu

Dnes, v pondělí 14. ledna, uvedl Kaufland v České republice novou privátní sportovní značku s názvem Newletics. Ta vedle klasického funkčního oblečení na jógu, pilates a běžecký sport nabízí také pomůcky na posilování, jakými jsou například činky, medicinbaly, cvičební podložky nebo gumy.

Více sportu a pohybu, to patří k nejčastějším předsevzetím v novém roce. Značka Newletics oslovuje všechny, kteří mají rádi sport. Během roku se v týdenních akcích objeví další sportovní příslušenství na jógu, pilates, fitness, běh, chůzi, inline bruslení či různé míčové hry.

Produkty Newletics jsou určeny všem fanouškům sportu. Ať už jsou to lidé, kteří s cvičením teprve začínají, nebo zkušenější vytrvalostní sportovci,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Řetězec má v plánu také nabídku akčního zboží pro cyklisty a trekkingové nadšence.

Od července loňského roku mají zákazníci Kauflandu možnost vybírat z nabídky spotřebního zboží pro celou rodinu, a to ve všech prodejnách v České republice. Non-food sortiment obsahuje široký výběr produktů vlastních značek Kauflandu – Kuniboo, HipHopps, Bevola, K-Classic, Home & Co, Office, Countryside, SwitchOn aj., kde nechybí ani značkové výrobky za příznivé ceny a bohatá nabídka oblečení pro každé roční období i různé příležitosti. Novinky přicházejí v pravidelných intervalech, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek. O aktuální nabídce se zákazníci dozvědí vždy s předstihem prostřednictvím televizních spotů, letáků a plakátů umístěných na prodejnách.

Zdroj a foto: Kaufland