Nová prodejna Billa se dnes otevírá v Turnově

Svou novou prodejnu dnes otevřel obchodní řetězec BILLA v Turnově v Libereckém kraji. Zákazníci si zde budou moci vybrat z nabídky až 8 000 výrobků od lokálních i zahraničních výrobců. Chybět nebude ani široká nabídka privátních značek řetězce BILLA, jako je např. Vocílka, Česká farma, Clever nebo BILLA Premium.

Prodejní plocha přes 960 m2 nabídne zákazníkům široký výběr potravin zejména od českých dodavatelů, stejně jako nepotravinový sortiment a drogistické zboží. Lidé z Turnova a okolí se mohou těšit například na křupavé pečivo, rozšířenou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitní maso nebo chlazené výrobky. V sortimentu nechybí ani produkty speciální výživy pro zákazníky s různými výživovými intolerancemi nebo preferencemi. „Těší nás, že můžeme v Turnově otevřít naši druhou prodejnu. Věříme, že v bohaté nabídce kvalitního, čerstvého, sezónního, a lokálního zboží si vybere každý náš zákazník,“ uvádí Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Prodejna v Turnově-Ohrazenicích stejně tak jako všechny české prodejny BILLA, disponuje moderními technologiemi šetrnými k životnímu prostředí. „Ochrana životního prostředí je jedním z našich dlouhodobých cílů a závazků. V nové prodejně proto nabízíme například sáčky k opakovatelnému používání či odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu,“ dodává Dana Bratánková.

Své první zákazníky přivítala turnovská prodejna v pátek 1. prosince 2023 v 8.00 hodin ráno. Otevřena bude od pondělí do pátku od 7.00 do 21.00 hodin a v sobotu od 8.00 do 21.00 hodin. Zákazníci zaparkují na celkem 100 parkovacích místech. K dispozici bude také vyhrazené parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi. Více informací o nové prodejně naleznou zákazníci také na webových stránkách www.billa.cz.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010