Nová paleta CONE PAL z vlnité lepenky

Počátkem letošního roku uzavřela společnost THIMM Group partnerství s norimberskou společností Cone Pal Vertriebsgeselschaft, výrobcem přepravních nosičů. V současnosti spolu uvádějí na trh CONE PAL, tzv. load carrier z vlnité lepenky. 

V ČR tyto palety nabízí společnost THIMM Packaging ve Všetatech i THIMM Packaging Systems v Chotětově, protože se hodí jak pro potravinářský průmysl, tak pro non-food výrobky a sektor automotive.

CONE PAL Load Carrier je úspornou ekologickou alternativou běžných palet ze dřeva či plastu: z 80 % se skládá z recyklovaného papíru a je sama recyklovatelná. Má vysokou nosnost i stabilitu a nízkou vlastní hmotnost: prázdné lepenkové load carriery jsou až o 80 % lehčí než přepravní palety ze dřeva. Lze je do sebe navzájem zasunovat, díky čemuž se zejména v přepravě a skladování ušetří až 60 % objemu. Tato paleta z vlnité lepenky je vhodná i na válečkový dopravník i jako mezipaleta při stohování, je vysoce ergonomická a bezpečná při manipulaci. Splňuje i hygienické nároky potravin. Je odolná proti škůdcům a nepotřebuje žádné další ošetření podle norem IPPC či ISPM 15, je proto vhodná pro export.

Zatím je k dostání ve standardních rozměrech, v budoucnosti i ve speciálním provedení pro specifické požadavky i individuální potisky. Lze ji použít v jednocestném, vratném i pool systému.

Distribuce probíhá po celé Evropě a ve vybraných trzích v zámoří.

 

Zdroj a foto: svetbaleni.cz

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010