Nová kavárna Baťa Café

Počátkem září 2013 odstartoval v této největší světové prodejně Baťa zcela nový projekt. V suterénu obchodního domu bylo otevřeno první Baťa café na světě. „Společnost Nespresso i Baťa mají v tomto ohledu stejný cíl, a tím je maximální orientace na spokojenost zákazníka,“ říká Juraj Juhász, Country Business Manager společnosti Nespresso.

„Projekt Baťa café měl od počátku jasný cíl, a tím bylo zpříjemnit zákazníkům nakupování. Proto nás těší, že profesionální kávovar AGUILA, který beze zbytku splňuje i ty nejpřísnější požadavky z oblasti vysoké gastronomie, byl nainstalován ve vůbec první Baťa kavárně. Tento elegantní a stylový kávovar velmi dobře zapadá do interiéru a je tím nejlepším, co Nespresso pro kavárny poskytuje. Věříme, že se na šálek oblíbené kávy zákazníci budou rádi vracet,“ dodává manažer projektu společnosti Nespresso Milan Sedlák.

Interiér Baťa café prolínají kromě kávových motivů výrazné a pro Baťu typické červené prvky jako lavice či lampy nad barem. Grafiky na stěnách vypráví příběh společnosti od jejího vzniku přes expanzi do celého světa a vrací se ke klíčovému postavení obchodního domu na Václavském náměstí. Koncept Baťa kavárny nestojí jen na příjemném designu, ale je hlavně o kvalitní kávě a delikátním občerstvení. „Rádi bychom zákazníkům nabídli to nejlepší, proto jsme za hlavního partnera zvolili firmu Nespresso, která je proslulá lahodnou kávou té nejvyšší kvality,“ uvádí Lukáš Ohanka, marketingový ředitel Baťa.

Součástí Baťa kavárny je také Pop Up Shop, kde se budou pravidelně střídat různí čeští návrháři. Jako první se zde představují modely z podzimní kolekce známé české značky E.daniely.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme