Night Shopping v CČM

V sobotu 21. prosince se návštěvníci Centra Černý Most mohou těšit na akci Night Shopping s prodlouženou otevírací dobou všech obchodů až do 23 hodin, která odstartuje v 15 hodin. Akční nabídky a slevy na zákazníky budou navíc čekat v prodejnách: Baťa (50 % na kabelku či pánskou tašku při nákupu obuvi), Tommy Hilfiger (15 %), Douglas (100 – 500 Kč), ECCO (25 % na kabelky, opasky, peněženky), eiffel optic (10 % na dioptrické obruby a sluneční brýle při nákupu nad 2 000 Kč), Lindex (20 %), Steilmann (20 %) nebo Tally Weijl (10 %). Vánoční atmosféru podpoří vystoupení pěveckých souborů Zuzana Stirská & Fine Gospel Time či Osmikvítek a koncert populárního zpěváka Marka Ztraceného. Celou akcí provede oblíbené moderátorské duo Tomáš a Tomáš.

Advent se v Centru Černý Most i nadále ponese v pohodovém svátečním duchu. Zákazníkům předvánoční shon už od 15. listopadu ulehčuje několik komfortních služeb, které poskytují profesionální dárkoví poradci, galantní shopping asistenti, osobní chůva nebo balicí služba. Extra servis je k dispozici všem věrným zákazníkům zdarma, do věrnostního programu se přitom lze jednoduše a bezplatně zaregistrovat přímo v centru. Veškeré informace o vánočním programu či speciálních službách návštěvníci získají u zářícího „vánočního checkpointu“, designového pultu s obsluhou, která jim nabídne volné termíny jednotlivých služeb. Galantní shopping asistenti ochotně pomohou s taškami až do vozu, osobní chůva pak zájemce na nákupech doprovodí a postará se o pohodlí i zábavu nejmenších členů rodiny. Dárkoví poradci v rámci bezplatné konzultace zákazníkům doporučí a na tabletu ukáží perfektní překvapení pod stromeček „na míru“ a následně je pomocí mapy nasměrují do konkrétních prodejen. Všichni návštěvníci centra budou v prosinci také parkovat zdarma.

„Věřím, že nejen ti, kteří shánějí dárky na poslední chvíli, ocení benefity Night Shoppingu. Všichni mohou využít prodloužené otevírací doby až do 23. hodiny nebo výhodných slev a zároveň se pobavit u hudebních vystoupení. I nadále jsou navíc našim zákazníkům k dispozici komfortní služby, které jim pomohou zvládat vánoční shon v co největší pohodě,“ uvedla Karolina Štochlová, ředitelka Centra Černý Most.

Na každý čtvrtek do 19. prosince jsou připraveny tvořivé dílny zaměřené na praktické vánoční činnosti, například zdobení perníčků nebo aranžování slavnostní tabule. O sobotách 7. 12., 14. 12. a 21. 12. si mohou nejmenší návštěvníci centra vychutnat předvánoční čtení pohádek. Zájemci o workshopy i vánoční předčítání se zaregistrují na facebookovém profilu Centra Černý Most, kde naleznou také virtuální adventní kalendář. Ten bude po celý prosinec odhalovat zajímavé slevy nebo výhodné nabídky prodejen centra a navíc každý den přinese jednomu šťastlivci atraktivní výhru – dárkovou poukázku v hodnotě 3 500 Kč.

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010