Nejvýznamnější akce obalového průmyslu na světě interpack 2021 přeložena do roku 2023

Po konzultaci se svými partnery z asociací, průmyslu a poradní rady veletrhu se Messe Düsseldorf rozhodl zrušit interpack and components 2021 od 25. února do 3. března kvůli omezením způsobeným pandemií Covid 19. Další stanovené datum je od 4. do 10. května 2023 ve veletržním centru v Düsseldorfu.

Zainteresované společnosti z odvětví obalů a souvisejícího zpracovatelského průmyslu se budou moci zaregistrovat online na www.interpack.com od konce března / začátku dubna, pokud vše půjde podle plánu. Vystavovatelé, kteří byli registrováni pro interpack 2021, si již mohli rezervovat své stánkové pozice pro rok 2023 a nyní budou moci provést novou registraci.

Die interpack 2017 verzeichnet die höchste Ausstellernachfrage in ihrer über 55-jährigen Geschichte. Zum offiziellen Anmeldeschluss der international bedeutendsten Veranstaltung der Verpackungsbranche und der verwandten Prozessindustrie buchten die Unternehmen etwa 20 Prozent mehr Fläche als Kapazitäten auf dem Düsseldorfer Messegelände mit seinen 262.400 Quadratmetern in 19 Hallen zur Verfügung stehen. Daher nehmen vom 04. bis 10. Mai 2017 mehr als 2.860 Aussteller teil. Die Unternehmen kommen aus ca. 55 Ländern nach Düsseldorf. | interpack 2017 is recording the highest demand among exhibitors in its 55 year history. By the official close of registration for this outstanding international event for the packaging industry and related processing industries, exhibitors had booked about 20 per cent more space than was available at the exhibition centre with its 262,400 square metres in 19 halls. Approximately 2,860 exhibitors are therefore participating from 4 to 10 May 2017, coming from about 55 different countries.

Veletrh interpack je zaměřen na řešení v oblasti balení zboží a obalové techniky v cílových oborech potravinářství, nápoje, cukrovinky, pečivo, farmacie, kosmetika, non-food spotřební zboží a průmyslové zboží. Veletrh se uskuteční za dodržení již vyzkoušeného protiinfekčního hygienického konceptu, který umožňuje bezpečné setkávání vystavovatelů s odbornými návštěvníky akce.

Další informace k veletrhu v německém a anglickém jazyce naleznete na www.interpack.de

Ve stejném termínu se bude konat i paralelní veletrh „components – special trade fair by interpack“, s nabídkou dodavatelského průmyslu obalové techniky. Vystavovatelé se mohou zaregistrovat ve stejném období jako na Interpack na adrese www.packaging-components.com .

Webové stránky www.interpack.com a www.packaging-components.com budou pravidelně poskytovat informace o průmyslových trendech a inovacích až do příštího vydání obou veletrhů. O průběhu příprav budete také informováni v časopisu Brands&Stories a jeho odborné části Stores.

Tuto informaci jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, odborným časopisem Brands&Stories, který se zaměřuje na značky, koncepty kamenných obchodů a na POP-marketing a s ním také na obaly z pohledu jejich vlivu v místě prodeje.

Zdroj: Brands&Stories

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner