Na Zličíně otevírá další Tesco Extra

Zákazníci se mohou těšit na nové uspořádání prodejní plochy a služby zahrnující optiku, obchod s telekomunikačními službami, fotokiosek a později také lékárnu přímo uvnitř obchodu. Pro malé i velké návštěvníky je u příležitosti otevření obchodu až do 24. června připraven speciální zábavný program. Zličínské Tesco, první hypermarket Tesco v České republice, slouží zákazníkům již téměř 14 let. Zásadní rekonstrukcí prošel nyní poprvé.

„Výjimečný koncept obchodu v obchodě si již za dobu svého fungování získal přízeň zákazníků, a proto jsme rádi, že můžeme tento pohodlný způsob nakupování nabízet stále širšímu okruhu lidí,“ říká Pavol Halász, ředitel Tesco Extra na Zličíně, a dodává: „Zásadní proměnou prošly všechny části obchodu, zcela nová je například pekárna, chladicí vitríny či speciální zařízení pro vystavení zboží. Na prodejní ploše devět tisíc metrů čtverečních zákazníci naleznou úplný sortiment zboží od potravin až po oděvy či elektroniku. O zákazníky se bude v nepřetržitém provozu starat přibližně 200 zaměstnanců.“

Tesco Extra charakterizuje především koncept služeb pod jednou střechou. V optice přímo na ploše obchodu tak zájemcům odborníci vyšetří a změří zrak, zákazníci si zároveň budou moci vybrat z nepřeberného množství dioptrických skel, obrouček zvučných značek i dalšího doplňkového sortimentu. Vyškolení specialisté přivítají zákazníky i v prodejně telekomunikačních potřeb a doplňků, kde na ně čeká především široká nabídka mobilů a její součástí je i fotokiosek. V lékárně, která bude otevřena později, zákazníci naleznou úplný sortiment léků na recept i dalších volně prodejných zdravotnických přípravků. K dispozici jim budou zkušení a odborně vzdělaní lékárníci.

Do oddělení potravin byly nově nainstalovány obslužné pulty s masem, uzeninami, sýry, lahůdkami, rybami, teplým občerstvením a grilem. Zákazníci se mohou těšit nejen na delikatesy z celého světa, ale i špičková vína od českých a moravských vinařů. Ti, kteří do obchodu zavítají pro rychlou snídani či svačinu, mohou využít praktickou „minutku“, která je přímo u vstupu do obchodu. Úsek pečiva bude po celý den nabízet čerstvé zboží, a to nejen díky vlastní, zcela nové pekárně, ale i spolupráci s místními dodavateli. Milovníci pekárenských výrobků se tak mohou těšit na širokou nabídku nejrůznějších chlebů a více než 600 druhů pečiva včetně specialit zahrnující třeba anglický rohlík či oblíbené maxi koblihy z pražské pekárny Mimo Bohemia. Ošizeni samozřejmě nezůstanou ani zákazníci s bezlepkovou dietou či diabetici.

Na děti v obchodě čeká mimořádná nabídka hraček, maminky zase určitě uvítají komplexní sortiment pro kojence. V oddělení oděvů, které se v průběhu rekonstrukce proměnilo v moderní butik s pěti zkušebními kabinkami, budou moci zákazníci vybírat z oděvů oblíbené značky F&F. Inovací prošla i oddělení kosmetiky a elektra.

Obchod Extra na Zličíně využívá pokrokovou technologii potravinářského chlazení s CO2. Je vybaven systémem chlazení Cooltec s přírodním chladivem CO2. Tato technologie je výrazně šetrnější k životnímu prostředí a uspoří velké množství energie.

V nové pokladní zóně jsou kromě standardních pokladen i samoobslužné, určené pro rychlejší nákupy. Při placení mohou zákazníci využít věrnostní kartu Clubcard, díky níž ve všech obchodech Tesca ušetří.

Tesco Extra na Zličíně je již sedmým obchodem tohoto formátu v Česku. První tři obchody byly otevřeny předloni v Plzni na Rokycanské, Borských Polích a v pražském Edenu. Od loňského roku nakupují v Tesco Extra také v Ostravě-Hrabové, na pražské Skalce a v Brně Heršpicích.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme