MORIS design dosáhl na nejprestižnější celosvětové oborové soutěži POPAI PARIS Awards 2021 v Paříži

Společnost do mezinárodní soutěže přihlásila tři projekty – SPORTISIMO koncept, SUPER ZOO koncept a  PANASONIC – stojan z bambusu a stromové kůry. A všechny tři projekty získaly nominaci do TOP 3.

Neuvěřitelné se stalo skutečností a opravdu máme jistotu další třech „Indiánů“, (cena pro vítěze) které budou po 2. prosinci, kdy je slavnostní vyhlášení, zkrášlovat výstavu cen v MORIS design. Jen ještě nevíme, na jakém stupni vítězů naše projekty skončí,“ raduje se spolumajitel společnosti Adam Klofáč.

 

SPORTISIMO koncept
SUPER ZOO koncept
PANASONIC – stojan z bambusu a stromové kůry

Podle všech dohledatelných záznamů, je společnost MORIS DESIGN jako JEDINÁ firma v TOP 3 se dvěma projekty SPORTISIMO + SUPER ZOO v jednom ročníku v nejtěžší kategorii za celou historii soutěže.

„Shopfiting Multiple achievements“ je kategorie, ve které musíte přesvědčit, že koncept je funkční v řetězovém rozsahu, mezinárodně aplikovatelný a je nákladově rentabilní.

Ostatní kategorie jsou jednoznačně ohraničené (alko, jídlo, drogerie atd.), anebo to jsou projekty typu – Flagship store PRADA v Římě atd. – tedy exkluzivní práce s téměř neomezeným rozpočtem.

Proto se nebojím prohlásit, že tato kategorie je opravdu „Královská“ a opět jsme řekli světu, že naplňujeme naší dlouhodobou vizi společnosti,“ doplňuje Adam Klofáč.

Smyslem existence MORISu je dodávat světu kvalitní produkty, které lidem pomáhají v životě a byznysu.

 #MORIS NA 107%

Zdroj a foto: MORIS Design

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010