Manufaktura Experience

Již roky se mluví v marketingu at-retail o tom, že nakupování v kamenných obchodech je třeba dostat do vyšší úrovně – nákupního zážitku. Proti odosobněnému internetovému prodeji přichází proud, kdy obchodník se chce setkat se zákazníkem, poskytnout mu další služby a získat od něho zpětnou vazbu, aby mohl zdokonalit svoje produkty a služby. U nás se zatím se zážitky v obchodech můžeme setkat jen zřídka, proto vám rádi chceme představit zážitkovou laboratoř společnosti Manufaktura.

Manufaktura zde ráda připraví akce na míru. K dispozici je velký pracovní stůl, audiovizuální technika (LCD obrazovky s wifi, USB, HDMI připojením), pohodlné útulné zázemí pro případný doprovod (průvodce, dětský dozor, apod.), možnost zajištění občerstvení, výzdoby, hudby, tlumočení atd.
Kapacita je 14 osob u stolu, prostor na akce pojme až 30 osob.
V Manufaktura Experience se také konají otevřené workshopy pro veřejnost. Zákazníci tak mohou poznat kosmetiku Manufaktura v osobní rovině a zjistit třeba, že se jedná o ryze českou firmu. Ale dozvědí se zde také mnoho zajímavého o historii místa, kde se nachází i o bylinkách a ingrediencích do kosmetiky. Zakusí si umíchání vlastního šamponu či sole do koupele nebo si mohou vytvořit vlastní šperk z tradičních českých komponentů.

Workshopy jsou vhodné i pro děti od 6 let a jsou pořádány v češtině a angličtině. Standardní termíny workshopů jsou vypsány na experience.manufaktura.cz, kde je zároveň možné je zarezervovat.
Workoshop můžete i věnovat jako netradiční zážitek ať již v rovině osobního nebo firemního dárku! Manufaktura Experience je unikátní prostor a koncept zážitků legendární 100% české značky. Nachází se v historickém centru Prahy v Melantrichově ulici přímo nad největší a nejstarší prodejnou Manufaktura Original Czech Tradition. Design v osobitém stylu značky Manufaktura navrhl Ing. arch. Karel Němeček a evokuje tak trochu kosmetickou laboratoř. Je to prostor pro popovídání si,zastavení se a strávení příjemných chvil. Proto je nabízen pro nejrůznější akce na míru jako třeba dámské rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, rodinná setkání či dámské večírky plné zábavy, smíchu, kreativity, vůně a krásy. Také dětské oslavy a akce pro maminky s dětmi jsou zde vítány, protože děti workhopy moc baví a se zaujetím sledují, co jim vzniká pod rukama. Zážitková laboratoř je jako stvořená pro sezónní setkávání, jejichž propojujícím prvkem jsou lidové tradice – malování kraslic, vázání adventních věnců atd.
Je ale také unikátním místem ideálním pro pohodové, tvůrčí a výjimečné momenty, jakými mohou být firemní teambuildingy, značkové prezentace, tiskovky, křesty a menší společenské akce…

Pokračování článku naleznete ZDE.

Tento článek jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, odborným časopisem Brands&Stories, který se zaměřuje na značky, koncepty kamenných obchodů a na POP-marketing.

Zdroj a foto: Brands&Stories

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme